Haberler

Herkeze merhaba; Bir süredir sitemiz'de yaşanan teknik sorunlar sebebi ile sizlere yardım edemedik.Sevdiğim ve yeri bende Ayrı olan Yusuf Hocam (Tekbaş Bilişim'in) sahibi Amkscript.Com 'un Offline olmasından rahatsız olduğunu belirterek, şuan sitemizde Aktif olan yazılımı bize hediye etmiştir.Kendisine Amkscript olarak teşekkür eder iyi çalışmalar dileriz. Amk Script - Blog kısmından 2015 - 2018 arası paylaşmış olduğumuz Ücretsiz Php Script ve Wordpress Tema'larına erişim sağlayabilir..

DEVAMINI OKU

Birçok özelliği mevcut Php İlan Scripti Amkscript aracılığıyla sizlere sunuluyor.Altyapısı oldukça geniş ve kuvvetlidir.Sistemde açık varmı yok mu bilmiyorum.Bildiğim kadarıyla yok, bir zamanlarda bizde kullandık sorun yaratmadı.Kuran arkadaşlar biraz görseli ile oynayıp İlan Scripti ‘ni kendine has yapabilirler. Kurulum basittir Mysql ayarlarınızı yaptıktan sonra SQL dosyasını import ediniz. Admin Panel Girişi : siteadı.com/yonetim şeklindedir. Panel kullanıcı adı ve şi..

DEVAMINI OKU

Arkadaşlar amk script olarak sizlere web tasarım v5 scriptini hazırladık.Bir arkadaşımla beraber açıklarını kapattık.Kapatılan açıklar indireceğiniz dosya içinde mevcuttur.Kurulum da dosya içerisinde mevcuttur.Sorun yaşıyan arkadaşlar konu altında yorum yapabilirler. SCRİPT İNDİR SQL İNDİR ..

DEVAMINI OKU

Arkadaşlar merhaba karşınızda profesyonel bir ilan scripti bulunmaktadır.Piyasada değeri 1.500 TL olan bu scripti size ücretsiz sağlamaktayız.Fakat Script hakkında bilmeniz gereken bir şey var; İlan Scripti sıradan hosting veya resellerde çalışmamaktadır.Bağlı olduğunuz sunucu sizin olmalı.Yani bir adet vps host veya vdshost unuz varsa script çalışmaktadır.Kısacası root yetki sizde olmalıdır.Scripti indiren arkadaşlar kurulumda sorun yaşayacaklardır. VPS hos..

DEVAMINI OKU